Bijeenkomst VOL april, nu inschrijving via de site!

Bijeenkomst VOL april, nu inschrijving via de site!
Datum:  donderdag 12 april 2018

Op 12 april zal onze bijeenkomst in het teken staan van de AVG: wat verandert er op het gebied van privacy? Wat heeft dat voor gevolgen voor jou en je organisatie? Hanneke Boom, onze penningmeester, zal deze avond informatie over de AVG met ons delen.

Voordat zij dit doet zullen eerst aan de ALV de financiële stukken over het jaar 2016 en 2017 ter goedkeuring worden aangeboden. De stukken zijn als bijlage in de bestuursmail van 22 maart te vinden. 

De bijeenkomst vindt deze keer plaats in 't Wapen van Haarzuylen, Brink 2 te Haarzuilens. Inloop vanaf 19.15.

We hopen jullie allen te zien. Inschrijving kan via de site, of door een bericht achter te laten onder de Facebook- of Linkedin post, of door te replyen op de uitnodiging via de mail.  Tot de 12e!

met ondernemende groet, het bestuur.

Elly, Hanneke, Rixt, Saskia, Diane