Thema Vuur, Passie en durf 02 + jaarafsluiting

Thema Vuur, Passie en durf 02 + jaarafsluiting
Datum:  vrijdag 15 december 2023

VUUR

Tijdens onze eerste bijeenkomst in het thema passie-vuur-durf hebben we het vuur in onszelf aangewakkerd en ontdekt waar onze sprankelkracht ligt. Maar hoe neem je afscheid van datgene dat je belemmert om in je kracht te staan?

Ons enige echte VOL eindejaarsuitje combineren we dit jaar met de tweede themabijeenkomst, die volledig in het teken staat van VUUR. Een vuurceremonie, verhalen bij het kampvuur, de warmte van elkaars gezelschap en meer. En dat op een van de leukste locaties van Leidsche Rijn, waar je je kunt opwarmen aan een warm glas glühwein en een heerlijk stampottenbuffet (ook vegetarisch). Dat wil je niet missen!

Praktische info
Locatie: Geertjeshoeve (Vleuten)
17.00: ontvangst
17.15: bestuursmededelingen en zeepkist
17.30: start diner
19.15: start workshops & activiteiten
21.15-22.30 afsluitende borrel bij kampvuur (drankjes voor eigen rekening)

Aanmelden graag vóór 1 december a.s.
De eigen bijdrage voor het diner bedraagt €25,- per persoon. Eet je mee? Dan mag je dit bedrag overmaken naar: JS Clinical, J. van der Rhee-Schavemaker, NL29 KNAB 0257 7356 58, o.v.v. VOL eindejaarsuitje en je naam.

Heb je speciale dieetwensen? Laat het ons dan weten via vuur@verenigingvol.nl.
Bij annulering na 6 december kun je helaas geen geld meer terugkrijgen.

Verhinderd
Als je je aangemeld hebt, gaan we ervan uit dat je komt.
Op de dag zelf verhinderd? Meld je dan persoonlijk af bij Annemarie: ‭+31 6 25 25 41 92‬.