Bijeenkomst VOL maart, aspirantenavond

Bijeenkomst VOL maart, aspirantenavond
Locatie:  Brouwerij Maximus, Pratumplaats 2A, De Meern
Datum:  woensdag 7 maart 2018

De eerstvolgende VOL bijeenkomst is op woensdagavond 7 maart 2018. Aspiranten zijn weer van harte welkom. We zullen deze avond ons vernieuwde, geheel eigen VOL ondernemersspel gaan spelen, met dank aan Prina! Foute vragen, bijzondere inzichten in elkaar en in je eigen ondernemerschap, lol en serieuze noten tussendoor. We hebben er weer zin in!

Aspiranten

Deze bijeenkomst is tevens de eerste aspirantenavond van dit jaar. Mocht je zelf nog een inspirerende leuke ondernemer kennen die goed bij VOL past, nodig haar vooral uit. Deelname is natuurlijk gratis, aanmelden is wel wenselijk!

We zijn op 7 november te gast bij Brouwerij Maximus, Pratumplaats 2A, Utrecht (De Meern).

Na het spel is er weer volop tijd om te netwerken met iedereen die je niet hebt gesproken en om kennis te maken met de aspiranten.

Zeepkist

Grijp je kans, klim op de zeepkist! Vertel ons over je nieuwste product of vraag om tips of feedback. Maar maak het niet te lang! De klok tikt onverbiddelijk door. 

Programma

19.15 - ontvangst met koffie en thee

19.30 - bestuurszaken en zeepkist

19.50 - ondernemersspel

21.00 - netwerkborrel

 

Info

wanneer: woensdag 7 maart 2018

waar: Brouwerij Maximus, Pratumplaats 2A, Utrecht

hoe laat: 19.15 - 22.00 uur