Thema Vuur, Passie en Durf 01

Thema Vuur, Passie en Durf 01
Datum:  woensdag 15 november 2023

Op woensdag 15 november zijn jullie welkom bij de eerste avond van het drieluik passie, vuur & durf. Bij de Dorpskamer in Vleuten gaan we VOL passie aan de slag met de volgende vragen: waar werd ik vroeger blij van? Wat vind ik belangrijk in business & life? Wat is mijn sprankelkracht in business?
De 3 bijeenkomsten van dit thema zijn los te volgen en het leukste vinden wij het natuurlijk als jullie er alledrie de keren bij zijn! Met deze eerste avond van het drieluik wakkeren wij het vuurtje vast aan voor de eindejaarsbijeenkomst in december.

Praktische info
19:15 - inloop
19:30 - bestuurszaken & zeepkist
19:45 - start programma
20:30 - pauze
20:45 - vervolg
21:30 - einde programma, start netwerken
22:00 - einde

Locatie
de Dorpskamer van Vleuten
Pastoor Ohllaan 17, 3451 CB Vleuten

Zeepkist
Wil je shinen op de zeepkist van VOL? Meld je dan van tevoren even aan!

Introducee
Op deze bijeenkomst is er ruimte om een in VOL geïnteresseerde vrouwelijke ondernemer uit Leidsche Rijn mee te nemen om kennis te maken. Laat je het even weten als je een gast meeneemt via info@verenigingvol.nl?

Verhinderd
Als je je aangemeld hebt, gaan we ervan uit dat je komt.
Op de dag zelf verhinderd?
Meld je dan persoonlijk af bij Annemarie: ‭+31 6 25 25 41 92‬.