27-4 | Smart&Sexy Jubileum
Ervaar als vrouw wie je werkelijk bent. Smart. En sexy. Hoe bewust ben jij van jouw mogelijkheden en wensen? En op welke aantrekkelijke manier ga jij dat in je leven toepassen?
VOL-jubileum met Smart&Sexy Lisa van Portengen
Op vrijdag 27 april viert VOL haar 7,5-jarig jubileumfeest. Dat doen we middels een ode aan het vrouw-zijn. Een ode aan alle vrouwen die lef en ambitie hebben, genieten van het leven, anderen inspireren en zelf aan het roer staan. Niemand minder dan Lisa van Portengen komt ons vertellen hoe Smart&Sexy je wereld kan veranderen.
Lisa is coach en wil met alles wat ze doet mensen in beweging krijgen. Iets in haar brengt het mooiste en het beste boven in mensen en wanneer mensen dat zelf ook gaan zien zijn de mogelijkheden onbeperkt. Met Smart&Sexy stimuleert ze vrouwen het beste uit zichzelf en andere te halen door vooral bij zichzelf te blijven, dus vrouw.
Lisa over Lisa
“Ik ben slim en sexy. En trainer. Ik wil mensen in beweging zetten. Ik hou van theater en dansen. Al jaren geef ik trainingen, coaching, bedenk ik ervaringen (concepten) voor bedrijven. Smart&Sexy is voor mij allesomvattend. Ik wil vrouwen nog bewuster maken van hun mogelijkheden en laten ervaren hoe geweldig ze zijn!”
Meer over Lisa lees je op haar website www.smartensexy.nl.
Datum en tijd
Vrijdag 27 april 2012
Theaterzaal van Buurtcentrum de Schakel
Schoolstraat 11, Vleuten
Aanmelden
Binnenkort kun je je aanmelden via deze website. Ook niet-leden van VOL zijn welkom op ons Smart&Sexy Jubileumfeest!
